istaka Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde istakaokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. istakaOkey.Com

 istaka okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir istaka okey oyunu oynamak için öncelikle istaka okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.istaka okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. istaka okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.istaka Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer istaka Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra istaka okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.istaka Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. istaka Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. istaka Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 istaka OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

istaka Okeye Hoşgeldiniz.. istaka Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey istaka Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna