Yagiz Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Yagizokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. YagizOkey.Com

 Yagiz okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Yagiz okey oyunu oynamak için öncelikle Yagiz okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Yagiz okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Yagiz okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Yagiz Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Yagiz Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Yagiz okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Yagiz Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Yagiz Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Yagiz Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Yagiz OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Yagiz Okeye Hoşgeldiniz.. Yagiz Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Yagiz Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna