Usta Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Ustaokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. UstaOkey.Com

 Usta okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Usta okey oyunu oynamak için öncelikle Usta okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Usta okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Usta okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Usta Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Usta Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Usta okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Usta Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Usta Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Usta Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Usta OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Usta Okeye Hoşgeldiniz.. Usta Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Usta Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna