Okeyay Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Okeyayokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. OkeyayOkey.Com

 Okeyay okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Okeyay okey oyunu oynamak için öncelikle Okeyay okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Okeyay okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Okeyay okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Okeyay Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Okeyay Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Okeyay okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Okeyay Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Okeyay Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Okeyay Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Okeyay OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Okeyay Okeye Hoşgeldiniz.. Okeyay Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Okeyay Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna