Okey28 Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Okey28okey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. Okey28Okey.Com

 Okey28 okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Okey28 okey oyunu oynamak için öncelikle Okey28 okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Okey28 okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Okey28 okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Okey28 Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Okey28 Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Okey28 okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Okey28 Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Okey28 Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Okey28 Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Okey28 OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Okey28 Okeye Hoşgeldiniz.. Okey28 Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Okey28 Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna