Ankara Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Ankaraokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. AnkaraOkey.Com

 Ankara okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Ankara okey oyunu oynamak için öncelikle Ankara okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Ankara okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Ankara okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Ankara Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Ankara Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Ankara okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Ankara Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Ankara Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Ankara Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Ankara OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Ankara Okeye Hoşgeldiniz.. Ankara Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Ankara Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna